HAKKIMDA

Fotoğrafı büyütmek için tıklayınız

Bloguma hoşgeldiniz, ben Mehmet Deveci.

Doğum yılım itibarı ile Y kuşağındanım. Aslan burcuyum. Anadolu’nun merkez şehri Konya’da büyüdüm. Ailemin teknolojiye ilgimi fark etmesiyle birlikte, 11 yaşımda MEB’ten “Bilgisayar Operatörlüğü” sertifikası aldım. Bunun yanı sıra basketbol, taekwondo ve karate-do gibi spor dallarıyla ilgilendim. 1889’da eğitime başlamış olan Konya Lisesi’nden (Anadolu); ve lisenin ardından, Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite esnasında, ERASMUS Değişim Programı Bursu ile Macaristan’ın Debrecen şehrinde bir dönem okudum. Bu zaman diliminde, birçok Avrupa ülkesini gezme fırsatım oldu. Yine üniversite boyunca, 30’dan fazla; konferans, eğitim ve teknik geziye katıldım. 

Şu anda ise İstanbul’da yaşıyor ve Türk Hava Yolları’nda uzman olarak çalışıyorum. Aynı zamanda, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde Pazarlama Yönetimi programında yüksek lisans yapıyorum.

Pazarlama ve iş geliştirme başta olmak üzere, birden çok farklı alanla ilgileniyorum. Ayrıca düzenli olarak kitap okumaya çalışıyorum. Beğendiğim kitapların listesini bu sayfada bulabilirsiniz.

2012’de bu blogu açarken amacımı, merak edip öğrendiklerimden derlediklerimi paylaşarak etrafımdakilere faydalı olabilmek ve zaman zaman da sesli düşünerek düşüncelerimi aktarmak olarak belirlemiştim. Bu misyon dahilinde içerik üretme gayreti içerisinde olacağım. 

Görüş/öneri bildirmek, eleştiri yapmak veya muhabbet etmek için bana ulaşmak isterseniz, aşağıdaki iletişim adreslerimden her zaman yazabilirsiniz.

mail[at]mehmetdeveci[dot]net

tr.linkedin.com/in/mehmetdeveci

 twitter.com/mehmettdeveci

 Takipte ve sevgiyle kalın!  😉 

 

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla